Handere İnşaat, 2002 yılında Fatih Havuzculuk ve Dış Cephe ismiyle Mustafa Handere tarafından kurulmuştur. İnşaat sektörüne ilk olarak Havuzculuk (Süs Havuzları ve Yüzme Havuzları) işleri yapımı, Dış Cephe Kaplamaları (Cam Mozaik ve Mantolama) işleri yapımı ve inşaat malzemeleri satışı ile başlamıştır. 2010 yılında firma ismi Handere İnşaat olarak değiştirilmiş ve sadece İnşaat yapımı ve Müteahhitlik Hizmeti vermeye başlamıştır. Portföyünde yapılmış binlerce havuz, dış cephe kaplama ve yüzlerce tamamlanmış inşaat bulunmaktadır.


 

Logo ve logo kullanımı için tıklayınız.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz


Handere İnşaat olarak alanımızda tekniği, kalitesi ve hizmeti ile müşterileri tarafında tercih edilen, akla ilk gelen bir marka olmak. İnşaat alanında başarılı ve iyi şirketlerden birisi olarak paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak. Dürüstlük, güvenirlik, şeffaflık, yaratıcılık, mükemmeliyet, karşılıklı sevgi ve saygı, verimlilik, müşteri ve çalışanlarımızın mutluluğu öncü değerlerimizdir.

Şunun resmi: Mustafa Handere
Firma Sahibi

Mustafa Handere

Erzurum'da doğmuştur. İnşaat sektörüne çocuk yaşında kalfa olarak başlamış, gençlik yaşlarında ise usta olarak devam etmiştir. İnşaatın her alanında tecrübe sahibidir. Yaptığı işlerde Sağlamlık ve Kalite ön plana çıkmaktadır.

Duyurular

Bizimle çalışmak istermisiniz?

23 Mart 2016

İnşaatlarımızda demir, kalıp, duvar, sıva ve benzeri kaba ve ince işlerimizi yapmak için ve inşaatlarımıza malzeme satışları ve iş teklifleriniz için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Beraber çalışmak dileğiyle..

İletişim Bilgileri

Handere İnşaat
bilgi☻handereinsaat.com
0533-313-7625

Arsanız mı var?

20 Ocak 2016

Arsanız mı var? Satmak mı istiyorsunuz ? Kat kaşılığı vermek mi istiyorsunuz bizimle iletişime geçin sizin için en uygun şekilde değerlendirelim. Arsanızın imar durumunu ve etüd çalışmasını birlikte yapalım.

İletişim Bilgileri

Handere İnşaat
bilgi☻handereinsaat.com
0532-412-6453

Kentsel Dönüşüm Fırsatı

20 Ocak 2016

Sahip olduğunuz arsanızı veya evinizin kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesini istiyor ve tam değerinde değerlendirmek için bizimle iletişime geçiniz.

Kentsel Dönüşüm Yasası olarak da bilinen 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamına; ekonomik ömrünü tamamlamış apartman veya siteler, depremde yıkılma riski taşıyan binalar ve ağır hasar görme riski taşıyan yapılar giriyor. Kanundan önce, eskiyen apartman veya sitelerin yıkılıp yeniden yapılması için Medeni Kanun ve Kat Mülkiyeti Kanunu’nun kurallarına göre; tüm bağımsız bölüm maliklerinin oybirliği ile karar alması gerekiyordu. Bir daire veya dükkan sahibi karşı çıktığında yeniden yapma olanaksız hale geliyordu. Yeni kentsel dönüşüm kanununa göre ise; eskiyen yapılarda arsa payları sahipleriüçte iki çoğunlukla yeniden yaptırma, müteahhit seçimi, yeni dairelerin büyüklüğü gibi kararları verilebiliyor. Böylece artık bir-iki daire veya dükkan sahibi; ekonomik ömrünü tamamlamış olan apartman veya sitede yeniden yapımı engelleyemeyecek.

İletişim Bilgileri

Handere İnşaat
bilgi☻handereinsaat.com
0532-412-6453